• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret87924
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

4-MUSİB LİGİGÜNCEL PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

G
ÜNÜN YORUMU


Maç yorumlarını gün boyunca hemen her ekibi izleyip bolca yorum yapan İbrahim ENGİN dotumuzdan bekliyoruz elbette..
O yorum gelene kadar 1.Turda gözlediğimiz özel durumları puan tablosundaki sıralamaya göre takım bazında özetlemeyi görev bilyiroruz.

USTALAR : Her turnuvada tartışmasız favori,1.turu lider tamamlayarak bizleri yine yanıltmadı,kaybettikleri iki puanın biri günü sonuncu tamamlayan TEKİRA ekibine diğeri ezeli rakibi EFSANEYE karşı olması özel bir TAKTİK miydi anlayamadık.İki ortağın zaman zaman 7 demek yerine 8 demesi ve ardından sen 8 demeyesin diye 8 dedim diye açıklamada bulunmaları birbirlerini de rakip gördüklerini açıklıyordu sanki.

DOUBLEM : İkinciliğin en büyük adayı...nitekim öyle oldu günü ikinci tamamladılar..Ustalara kaybettikleri 2 puan kaçınılmazdı,diğer iki puanı EFSANE ve AVUKATS ekibine vermeleri efsane ve avukats için iyiye işaret,turnuvanın yeni ekiplerine acımayıp ikisinide yenmeleri bir başka detay.

EFSANE : Her turnuvada sadece iki kişi tarafından favori gösterilen turnuvalarımızın en renkli ekibi,ilk maçta turnuvanın yeni ekiplerinden TEKİRA'yı 2-0 yenip iyi bir başlangıç yapsalar da ikinci maçta turnuvanın sürpriz ekibi ÇELİK ekibine yenilerek yaşadıkları ŞOKU uzunca bir süre atamadılar.Sonraki maçların tamamı beraberlik ile sonuçlandı.Ustalara karşı yenilmezliklerini sürdürmeleri ayrı bir detaydı.

ÇELİK : Osman ÇELİK dostumuzun karşımda kim olursa olsun farketmez diyerek bazen Ertuğ ile bazen Efe oynadığı maçlarda turnuvaya damgasını vurdu.Ustalara 2-0 kaybetseler de amma suratsız oyuncusunuz arkadaş insan oynarken güler biraz demeyi ihmal etmedi.Efsaneyi 2-0 yenmelerine kendileri de inanamadı.Avukats ve Tekiradan aldıkları 2 puan ile günü 5 puan ile 4.sırada tamamlamayı başardılar.

AVUKATS : Her turnuvaya şampiyon olamasak ta şampiyonu biz belirleriz sloganı ile başlayan Avukats sadece Ustalara yenilip diğer maçların tamamını berabere tamamlayarak bu turnuvaya daha hazır olduğunun işaretini veriyordu.Uğur dostumuzun gece yemekteki taahhüdü video olarak kayır altında olduğundan yeri ve zamanı gelnce sizlerle paylaşılacaktır.

TEKİRA : Öğrencilik hayatı boyunca tüm zamanların en iyi beşincisi olan Yalçın dostumuz ve Okeyde ki başarılarını Batak masasına taşıma gayreti içinde olan Nevzat dostumuzun merakla beklenen performansları beklenen seviyedeydi..TEKİRA nın aldığ 2 puandan birinin turnuvaın tartışılmaz favorisi USTALARDAN olması günün bir başka sürpriz sonucu olarak nitelendirildi.
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
8° 3°
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.32205.3433
Euro6.05296.0772