• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret75247
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

3.BÜYÜK BATAK LİGİ

                3.BÜYÜK BATAK LİGİ 2.TUR ARDINDAN


06.01.2018 Güzel İnsanlar,Güzel Dostlarla buluşma günümüzdü.. bu buluşmamıza renk katan Sevgili Raif KOR Babamıza ve çok kıymetli dostumuz Metin TİLKİ hocamıza ayrıca teşekkür ediyoruz...
Kıran kırana geçen maçların ardından muhteşem bir Gazibaba gecesi ile sonlanan kelimelerle tarifi çok kolay olmayan kıymette bir buluşma...
Hernekadar Turnuva bahane buluşmalarımız şahane desek te.. mart ayında yapılacak 3.Tur maçlarını çok kritik hale getiren 2.tur maçlarınıda günü takımı AVUKATLAR ve günün en az puan toplayan takımı USTALAR oldu... 
Hal böyle olunca 1.Tur maçlarında açık ara fark atan USTALAR bu defa liderliği devrediyor,safları sıklaştırın talimatlarına riayet eden cemaat edası ile günün sonunda hemen hemen eşit puanlı bir tablo ortaya çıkıyordu..
Sevgili Dostlar,Güzel İnsanlar...

04 KASIM 2017 tarihinde yapılan birinci tur maç sonuçlarını ve günün özetini sitemize ekleme konusundaki gecikmemizi anlayışla karşıladığınız için teşekkür ediyoruz.
Ne güzel yapmışızda bu turnuvayı düzenlemişiz diyerek sözlerimize başlıyoruz..
Özel kırmızı kıyafetlerini giyerek sahaya çıkan efsane ekibine,her turnuvanın tartışmasız favorisi ustalar ekibine,yine gizli favori doublem ekibine ve son olarak her turnuvaya turnuva bahane muhabbet şahane sloganı ile katılıp şampiyonluk yolu bizden geçer diyerek her turnuvada favori takımlara çelme takma huyunu sürdüren Kösems ekibine gönülden teşekkür ediyoruz..

İlk hafta takım eksikliklerini tamamlayarak turnuva seyrine katkı sunan Enver dostumuz ve Av.Metin dostumuza da özel teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ve yine turnuvaya katılmasa da ogün tüm maçları izleyip gece de muhteşem eğlencemizde bizlerle birlikte olan kıymetli dostumuz İbrahim Engine yürekten teşekkür ediyoruz..

Güzel olan birlikte vakit geçirmek,özel olan birbirimize küçük sataşmalarımız ve eşsiz olan, değişilmez olan tarifsiz dostluğumuz....

Bir de ÖZÜR... Yüz kere Bin kere özür..

Her türlü organizasyonun titizlikle takip edip en küçük aksaklığa meydan vermeyen organizatörümüz +50 yaş rehavetinde olsa gerek bu sefer otel ve restoran organizasyonu konusunda başarısız oldu..neyseki güzel gönüllü dostlar olur öyle şeyler olgunluğu göstererek bu aksaklığı önemsemedi ve hatta organizatörümüzü teselli etme inceliğini gösterdi.. Bu inceliğe rağmen bu güzel insanlardan özür dilemeyi borç biliyoruz..

Yine aynı duygularla turnuava bahane muhabbet şahane sloganı ile  1.tur maç sonuçları ile 2.tur fikstürünü sizlerle paylaşıyoruz..

Ayrıca site yönetimimizin 2.Tur maçları için hazırladığı iddaa oranlarınıda sizlerle paylaşıyoruz..Yorumlar - Yorum Yaz
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 0°
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.75663.7717
Euro4.59834.6167