• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret188204
ATATÜRK KÖŞESİ
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

2011 EdirneYorumlar

 

4.GELENEKSEL BULUŞMANIN ARDINDAN 

03 Eylül 2011 Günü Saat 11:00 den itibaren yavaş yavaş piknik alanına gelmeye başlayan dostlarımız ile yine muhteşem bir hafta sonunu paylaştık.

 

4.Geleneksel Buluşmamız 04 Eylül Pazar günü  saat 18:00 de hanımlar Margi Outlet te alış veriş yaparken Hayri Baba ile Fındık’ın Zoro ve Mıstık’ın  2 gün boyunca her oyunda aldıkları yenilgilere bir yenisini daha ekleme vazifesini yerine getirmesiyle son buldu.

 

Buluşmamızın önemli başlıklarına geçmeden önce bundan sonraki Buluşmalarımızın Doğal Başkanı olarak atadığımız Levko nun buluşmanın 2.gününde Tava  Ciğer Salonunda yaptığı duygu yüklü veda konuşmasına değinmeden geçemiyoruz.. Levko özetle şöyle dedi demeyi planladığımız bu bölümde Levko’nun veda konuşmasını aynen aktarıyoruz..”Güzel oldu,Hımmmm Teşekkürler..seneye yine buluşuruz…” Levko’un bu duygu yüklü konuşmasından dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz.

 

Başlıklarla 4.Geleneksel Buluşma :

 

*Buluşmanın Edirne’de yapılmasına karar verdiğimiz andan itibaren organizasyonda önemli rol alan ve “Biz ev sahibiyiz… Neler Yapabiliriz diye hemen her gün arayışlarda bulunup,Buluşma yeri olarak Av Köşkü seçeneğini gündeme getiren ve buluşmanın burada yapılmasını sağladığı  gibi yakın bir dostunu evlenme düğünü olduğu halde buluşmanın 2.günü de bizlerle birlikte olan sevgili dostumuz Erdal UYGUN a teşekkür ediyoruz.

 

*Açılış sayfasında Buluşmamızın en keyifli etkinliği olarak kayıtlara geçtiğini ifade ettiğimiz ve fiilen sayılamayacak kadar fazla gol üstünlüğü ile Oğullar takımının kazandığı ancak Sayın Başkan Levko’nun talimatı ile kayıtlara 16-7 babaların üstünlüğü şeklinde geçen babalar Oğullar Maçında Babalar takımının kalesini koruyan Levko’nun gösterdiği üstün performanstan dolayı kendisini özelikle kutluyoruz..

 

** Hayri baba ile Fındık’ın 2 gün boyunca Levko-Mıstık ve Zoro-Mıstık ikililerine belirli aralıklar ile  Eşli King ve Eşli Batak konularında  itina ile kurs vermeleri buluşmanın öngörülen aktivitelerinin aynen öngörüldüğü gibi sonuçlanmasını sağlıyordu…

 

**Buluşmaya bir aile dostlarının habersiz ziyareti sebebi ile 1.Gün katılamadıkları halde  birkaç saatliğine de olsa katılmak üzere pazar günü  200 km yol gelerek katılan İbrahim Engin dostumuz ve sevgili ailesine teşekkür ediyoruz..

 

**Buluşmamıza son anda katılan ve her yıl olduğu gibi grubun en renkli kişiliği olan Fetaş dostumuz ve sevgili ailesine tüm olumsuzluklara rağmen bizlerle birlikte oldukları için ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

** Bayram tatili ile birleşmesi sebebi ile tatil programları buluşma tarihimize isabet ettiği için çok istedikleri halde aramızda olamayan Ahmet Did ve Osman ÇELİK dostlarımızın bu talihsiz çakışmadan dolayı yaşadıkları üzüntüyü paylaşıyoruz..

 

** Ünal ANAÇ dostumuz ile Organizasyon aşamasında gerek site üzerinden gerekse telefon ile yaptığımız görüşmelerde buluşmaya kesin katılacaklarını öğrendiğimiz ve Oğullar Takımının önemli gol silahı olarak kadroda yer verdiğimiz Akın ANAÇ’ın maçta yer alamayışına sebep olan Anaç ailesinin buluşmaya katılamayışlarının sebebini öğrenemedik.

(Ünal SMS ile katılamayacağını bildirdi ancak birkaç kişi okuduğmuz halde SMS te ne anlattığını anlayamadık..)

** Bundan sonraki buluşmalarımızda kayıt altına almayı planladığımız EN KÜÇÜK KATILIMCI ünvanını 2011 Yılına TAN EMRE TABAKOĞLU aldı.

 

Çok eğlenceli geçtiğini gözlediğimiz ve tüm katılımcıların keyif aldıklarını defalarca ifade ettikleri 4.Geleneksel Buluşmamıza katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

 

Bundan sonraki buluşmalarımızın tarihinin her Yıl Eylül ayının ilk hafta sonu olduğunu buluşma yeri konusunda önerilen yerler arasında ortaklaşa kara verileceğini yineliyoruz ve 2012 buluşmamızın Enez yada İğneada  da yapılmasının uygun olacağı ve nerede yapılacağı konusunun buluşma tarihi yaklaştığında netleştirileceği şeklinde fikir birliğine varıldığını duyuruyoruz.

 

Geleneksel buluşmalarımızın uzun yıllar sürmesini temenni ediyoruz.

 

Site Yönetimi

www.edirne84.com

ÖNEMLİ NOT : SAYFANIN ALT BÖLÜMÜNDEKİ YORUM YAZ İKONUNA TIKLAYARAK BULUŞMA HAKKINDA YORUMLARINIZI PAYLAŞMANIZI BEKLİYORUZ..


Yorumlar - Yorum Yaz
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438