• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret185446
ATATÜRK KÖŞESİ
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

3.BÜYÜK BATAK LİGİ


Muhteşem maçların oynandığı 7 aylık serüvenin sonuna geldik..
Ustalar ekibinin şampiyonluğu ile sona eren turnuvamıza katılan tüm güzel insanlara gönülden teşekkür ediyoruz..

Son tura kadar lider gelen ama son maçta Ustalara yenilerek şampiyonluğu kaçıran DoubleM ekibini kutluyoruz..

Turnuvalarımızın lokomotif ekibi EFSANE.. Onlar olmasa bu turnuvalar bu kadar keyifli olurmuydu diye sormadan geçemiyoruz..turnuvayı 3.lükle bitiren Efsaneyi kutluyoruz...Kupa sponsorumüz Dr.Leven kupa yaptırırken 3.lük kupasını EN BÜYÜK olmasına dikkat edeceğini kolaylıkla tahmin ediyoruz..

Ve.. Avukats... tek galibiyet ile turnuvayı tammalayan bu özel ekibin tek galibiyeti hangi ekipten aldığını araştırın diyoruz... çok şaşıracaksınız :)))


Turnuvaya başlarken çok istekli olan Nevzat Köse dostumuzu hiçbir turda aramızda göremeyişimiz bizler için bir hayal kırıklığı olurken Dr.Mıstık'ın yoğun iş ve düğün trafiği sebebi ile sadece bir hafta bizlerle birlikte olması bizleri çok şaşırtmıyordu...


Eksik olan haftaları tamamlayan Emver ve Av.Metin  dostlarımıza gönülden teşekküer ediyoruz..

Sevgili dostumuz İbrahim Engin'den nükteli mesaj ile günü tamamlıyoruz..."Birinciyi zaten tahmin ediyoruz ikinci kim oldu ondan haber verin.."

ve yazımızı "7 SİNDE NEYSE 50 SİNDE DE O" diyerek şu güzel fotoğrafla tamamlıyoruz...


4.BÜYÜK BATAK TURNUVASINDA BULUŞMAK DİLEKLERİMİZLE..

tayfa..    
       3.BÜYÜK BATAK LİGİ 3.TUR ARDINDAN 
Yine ne iyi etmişiz de bu batak turnuvasını düzenlemişiz dediğimiz muhteşem bir hafta sonu.... Kıymetli eşlerimizin de sıklıkla dile getirdiği gibi ne güzel yapıyoruz doslarımızla birlikte geçireceğimiz bir zaman aralığı yaratıyoruz..
Turnuva Bahane..Birlikte vakit geçirmek hele hele Gazibaba ŞAHANE...

3.Tur maçları kıyasıya bir mücadele ile geçti..Haftaya lider başlayıp Lider tamamlayan DOUBLEM takımını gönülden kutluyoruz..Bu arada Mıstık'ın işlerini bir türlü denkleyememesi ve turnuvaya yine katılamayışı sebebi ile onun yerini tamamlayan Erdin GÜRER hocamıza teşekkür ediyoruz.Mıstık sayesinde çok kıymetli bir dost kazandık..

Haftanın ikincisi :USATLAR.. Her turnuvanın doğal favorisi ustalar bu turda hiç bir varlık gösteremese de ikinci olarak başladıkları haftayı ikinci olarak tamamlamayı başardı..

Ve.. Efsane.. Gönüllerin Takımı... Yine ŞANSSIZLIĞINI Yenemeyen ÖZEL ve GÜZEL TAKIMIMIZ... Bu turnuvada Efsane olmasa turnuva bu kadar keyifli olabilir mi  sizce.. Zorro ve Leo dostların olağan üstü oyun performansını hepimiz beğeni ile izliyoruz lakin olmadı mı olmuyor kağıt gelmeyince Dan Bilzerian olsan ne yazar.. Son tur maçlarında BAŞARILAR EFSANE..

VE AVUKATS...Turnuvaya KÖSEMS adıyla başlayıp Nevzat dostumuzun kızan asker olduğu için çiftçilik işlerini beceremeyişi sebebi ile turnuvalara katılamayışı ve yerini dolduran ve kocaman ailemize evvelce dahil olan kıymetli kardeşimiz Av.Erdem ile Av.Uğur 'un takımı.. Tek hedefleri USTALAR dan puan almak olan AVUKATS haftayı hiç yenilmeden aldığı 3 beraberlik ile tamamlıyor ve GELECEK TURNUVALAR için umut vaad ediyordu..

VE YEMEK.. Turnuvanın en özel ve en güzel bölümü... Misafirlerimiz Raif KOR Babamız ve Efecan Oğlumuzun da katılımıyla daha keyifli daha renkli muhteşem bir gecee..Hayri Baba ile Raif Babayı tetbiren mesafeli oturtmamız Raif Baba yı üzse de ( zaman zaman hayri yalnız kaldı orada diyordu) isabetli bir karar olmuş diye düşünüyoruz..

Pazar sabahı ayrılırken Babam Sabri FINDIK'ı ziyaret eden Dr.Levent ve Dr.Ergün Dostlarıma özel teşekkürlerimi sunuyorum..

Yine vedalaşma öncesi Mega Cafede bizlerle buluşan Erhan hocamız ve eşine teşekkür ediyoruz.. Çocuklarının ne kadar büyüdüğünü tahmin dahi edemezsiniz..

28 NİSAN 2018 de ŞAMPİYONU belirlemek için buluşuyoruz..
Bu buluşmada yemek yeri Gazi Baba yerine daha sakin sohbet edebileceğimiz TULİPA olacak..

Sevgilerimizle..
 

  


         
        3.BÜYÜK BATAK LİGİ 2.TUR ARDINDAN


06.01.2018 Güzel İnsanlar,Güzel Dostlarla buluşma günümüzdü.. bu buluşmamıza renk katan Sevgili Raif KOR Babamıza ve çok kıymetli dostumuz Metin TİLKİ hocamıza ayrıca teşekkür ediyoruz...
Kıran kırana geçen maçların ardından muhteşem bir Gazibaba gecesi ile sonlanan kelimelerle tarifi çok kolay olmayan kıymette bir buluşma...
Hernekadar Turnuva bahane buluşmalarımız şahane desek te.. mart ayında yapılacak 3.Tur maçlarını çok kritik hale getiren 2.tur maçlarınıda günü takımı AVUKATLAR ve günün en az puan toplayan takımı USTALAR oldu... 
Hal böyle olunca 1.Tur maçlarında açık ara fark atan USTALAR bu defa liderliği devrediyor,safları sıklaştırın talimatlarına riayet eden cemaat edası ile günün sonunda hemen hemen eşit puanlı bir tablo ortaya çıkıyordu..
Sevgili Dostlar,Güzel İnsanlar...

04 KASIM 2017 tarihinde yapılan birinci tur maç sonuçlarını ve günün özetini sitemize ekleme konusundaki gecikmemizi anlayışla karşıladığınız için teşekkür ediyoruz.
Ne güzel yapmışızda bu turnuvayı düzenlemişiz diyerek sözlerimize başlıyoruz..
Özel kırmızı kıyafetlerini giyerek sahaya çıkan efsane ekibine,her turnuvanın tartışmasız favorisi ustalar ekibine,yine gizli favori doublem ekibine ve son olarak her turnuvaya turnuva bahane muhabbet şahane sloganı ile katılıp şampiyonluk yolu bizden geçer diyerek her turnuvada favori takımlara çelme takma huyunu sürdüren Kösems ekibine gönülden teşekkür ediyoruz..

İlk hafta takım eksikliklerini tamamlayarak turnuva seyrine katkı sunan Enver dostumuz ve Av.Metin dostumuza da özel teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ve yine turnuvaya katılmasa da ogün tüm maçları izleyip gece de muhteşem eğlencemizde bizlerle birlikte olan kıymetli dostumuz İbrahim Engine yürekten teşekkür ediyoruz..

Güzel olan birlikte vakit geçirmek,özel olan birbirimize küçük sataşmalarımız ve eşsiz olan, değişilmez olan tarifsiz dostluğumuz....

Bir de ÖZÜR... Yüz kere Bin kere özür..

Her türlü organizasyonun titizlikle takip edip en küçük aksaklığa meydan vermeyen organizatörümüz +50 yaş rehavetinde olsa gerek bu sefer otel ve restoran organizasyonu konusunda başarısız oldu..neyseki güzel gönüllü dostlar olur öyle şeyler olgunluğu göstererek bu aksaklığı önemsemedi ve hatta organizatörümüzü teselli etme inceliğini gösterdi.. Bu inceliğe rağmen bu güzel insanlardan özür dilemeyi borç biliyoruz..

Yine aynı duygularla turnuava bahane muhabbet şahane sloganı ile  1.tur maç sonuçları ile 2.tur fikstürünü sizlerle paylaşıyoruz..

Ayrıca site yönetimimizin 2.Tur maçları için hazırladığı iddaa oranlarınıda sizlerle paylaşıyoruz..
BAŞLIYORUZ....


Yorumlar - Yorum Yaz
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240