• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret185447
ATATÜRK KÖŞESİ
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

12. Hafta Yorumu

12.Hafta yorumunu için inatla beklediğimiz Av.Tamer CENGİZ yorum işini önemli bir adli davaya savunma yazmakla karıştırmış  olmalı ki yorumun yüzlerce sayfa sürdüğü ve halen daktilo edilemediği anlaşılıyor.

 

Daha fazla beklemek istemeyen site ziyaretçilerimizin yoğun baskısına dayanamıyor ve yorumu site yönetimi olarak biz yapıyoruz.

 

Bu arada bundan böyle yorumların site yönetimimizce yapılacağını  TEK KİŞİLİK bir ordudan oluşan site yönetimimizin gerek mesleki işleri gerekse çeşitli organizasyonlarda görev alıyor olması ve her hafta maç kadrolarının ilan edilmesi ve tüm kadro elemanlarına Mesaj yolu ile bilgi verilmesi,maça gelemeyenlerin yerine yeni oyuncu arayışları için  tekrar tekrar telefon görüşmeleri yapması gerektiğini düşünerek bu tek kişilik orduya katkı olsun düşüncesi ile her hafta SALI GÜNÜ SAAT 21:00 a kadar yilmazfindik@turmob.org.tr adresine göndereceğiniz yorumlarınız sitemizde yayımlamaktan mutluluk duyarız.

Önemsediğimiz bu küçük girişten sonra 12.hafta Yorumu. 

Bu kadar doktor arasında  hastalanıp 1 hafta boyunca iyileşemeyen ünlü futbolcu Yılmaz FINDIK ve eşi Emel Hanım tarafında dünyanın en tatlı en onurlu işlerinden bir olan çocuk bakıcılığı görevine terfi ettirilen Av.Erdem ERSAÇMŞ tan yoksun olarak sahaya çıkan mavi takım bu iki önemli eksikliğin bilincinde olarak daha iyi konsantre olup,daha fazla efor sarf ederek  maça fırtına gibi başladı.sağlı sollu gelişen ataklar karşısında Turuncu takımın misafir kalecisi Onurcan ÖZENÇ muhteşem kurtarışları ile maçın daha başında farkın açılmasına engel oldu. Bu arada kadro eksikliği sebebi ile son dakikada davet edilip bizleri kırmayarak aramızda olan Av.İsmail AKSU’nun ağabeyi Nevzat AKSU’ya  teşekkür ediyoruz.Özetle ilk yarı Mavi takımın yoğun baskısı ve Çanakkale Dardanel Spor Altyapı Kalecisi Onurcan ÖZENÇ’in kurtarışları şeklinde geçti.

İKİNCİ YARI:

Misafir kaleci Onurcan’ın kaleyi asıl kaleci Ayhan YAVAŞÇA’ya  devretmesi ile üst üste gelen mavi takımın gollerine engel olamayan turuncu takım haftalar sonra sahadan yenik ayrılıyordu.


Yorumlar - Yorum Yaz
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240