• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret188207
ATATÜRK KÖŞESİ
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

28.Hafta Yorumu

Havaların iyice ısınması ile maç sonrası sohbetlerininde keyifli bir hal almaya başladığı maçlarımızın 28.haftasının geride bıraktık.Geride bıraktığımız bu keyifli haftanın oyuncu bazında değerlendirmesi aşağıdaki gibi olmalı diye düşünüyoruz.

 

İlyas Tüfekçi : Yine 10 numara bir oyun sergiledi..Bir ara Santrabek oyuncumuz karşısında bocaladığı gözlendi ama bu onun güzel oyununu gölgelemedi.

 

Cem Töre  : Soğuk kanlı yapısı ve yaşça genç olmasını avantajı ile hemen her topu faydalı bir şekilde oyuna  sokması takımı için önemli avantaj sağlıyor.

 

Bülent Gündüz :Maçın önemli bölümünde defansta görülmekle beraber maçın kritik anlarında ataklara katılıp yeniden görev yerine dönenerek takımına önemli katkı sağlıyor.

 

Tamer Serhatli : İyice form tutmaya başladı....Sahanın her yerinde görmek mümkün.

 

Adem Arabacı  : Sakin yapısı ve risk almadan basit oynadığı oyunu ile takımının önemli defans oyuncularından biri.Kadro sıkıntısı çektiğimiz haftalarda bizi yalnız bırakmayan Adem kardeşimize teşekkür ediyoruz

 

Ahmet Sezgin : Haftalar ilerledikçe daha verimli bir hal almaya başladı.Maçın hemen başında  peş peşe attığı birbirinin kopyası iki gol maçtan sonrada konuşuldu.

 

Yalçın Atay : Süper enerjimizin her haftakinden daha farklı bir oyun sergilemesini zaten beklemiyoruz …...Sahanın her santimetrekaresine basmazsa rahat edemeyecek…Büyük sahada oynasak  nasıl bir tablo ile karşı karşıya kalacağımızı hayal bile etmek istemiyoruz.

 

Erhan Tabakoğlu : Son haftalardaki yükselen grafiği devam ediyor..Maçlara başladığımız ilk haftalarda “kendi ligimi buldum abi ,kendimizden 20 yaş küçük öğrencilerle oynamakla hata ediyormuşuz” sözünü unutmuyoruz…

 

Kadrican Tükenmez : Av.Erdem ile beraber oynamanın rahatlığını yaşadı,topu oyuna sokmak için her zaman birini bulabilmek her kaleci için avantaj.

  

Erdal Uygun : Sert şutları yine ön plana çıktı..yaptığı sert ortalara kafa atmak yürek ister…

 

Ahmet Ersaçmış : her hafta olduğu gibi sakin,tek pas,garanti oyun sistemi…Her takıma lazım bir defans Alkışlıyoruz…

 

Erdem Ersaçmış : Varlığı ile sadece kaleciyi değil bütün takımı rahatlatan bir oyuncu top hakimiyeti mücadeleci yapısı …. Tam bir futbolcu

 

Mehmet Kıyıcı  : Ayaklarına hakim,oyuna seyir güzelliği katan  özel bir oyuncu..Hocamızı alkışlıyoruz.

 

Yılmaz Fındık : Futbol lugatına yeni bir terim kazandırma gayreti devam ediyor…

 

 İsmail Aksu  : Tamam bu top gitti deyip defansa doğru yöneldiğinizde gol sevinci ile geri dönüyorsunuz..Yok böyle bir şey..Zor topların adamı

Yücel Aytekin: Hasta olduğu halde takımını yalnız bırakmama adına hasta hasta oynama özverisi gösterip takımı için faydalı oyununu güzel bir gol ile  süslemesi alkışları hak ediyordu.

 

www.edirne84.com Site Yönetimi
Yorumlar - Yorum Yaz
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438