• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret185446
ATATÜRK KÖŞESİ
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

16.Hafta Yorumu

Aman Yarabbi bu nasıl bir motivasyon… Bu Motivasyon sistemini Aykut KOCAMAN  Guiza üzerinde denese Guiza kesin Gol Kralı olur.

 

Haftalar sonra galip gelebilmeyi başaran Mavi Takımın galibiyeti üzerine kurulu 14.Hafta yorumumuzu tek cümle ile yapmıştık. ”Erhan Hoca Yok,Mavi Takım Galip”

 

Bu yorum Erhan  Hocayı pek bir hırslandırmış,pek bir motive etmiş olmalı ki akşam yapılan 16.hafta maçında Erhan Hocamızın kaç tane gol attığını sayamadık, bir rivayete göre 36 olduğu  söyleniyor.

 

Bu durumda geriye dönüp 14.Hafta yorumunu düzeltme şansımız yok belki ama buradan müdahale etme şansımız az da olsa var.Yorum şöyle olmalıymış meğer…” Erdal UYGUN Yok,Mavi Takım Tam Gaz…”

 

 Bu küçük düzeltmeden sonra 16.hafta Yorumumuz.

 

Her iki takım oyuncularının grip ile boğuşuyor olmasından dolayı önemli eksikliklerle çıktığımız 16.hafta maçında eksik oyuncularımızı tamamlamak için ricamızı kırmayıp aramızda olan joker  oyuncularımız Nevzat AKSU,Emin EMİR.Adem ARABACI,Okan SAĞLAM ve bundan sonraki maçlarda bizlerle birlikte olacak olan son transfer Veteriner Hekim Tamer SERHATLİ’ye ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

  

İsmail AKSU’nun eksikliğini ciddi şekilde hisseden Turuncu takımda Yalçın ATAY ve  Aycan ÖZENÇ’in çabaları sonuç vermiyor defansta Tamer CENGİZ sert esen Erhan TABAKOĞLU fırtınasının önünde duramıyordu.Takımları önde olduğu halde büyük efor sarfederek Turuncu takımın her atağını kesen Halil EMİR’in ilerlemiş yaşına rağmen gösterdiği performansı biraz hayranlık birazda keyifle izleyen Aycan ÖZENÇ kendini tutamıyor ve ağzından şu cümle dökülüyordu.

 

“Adam Teşvik Primi Almış Gibi Oynuyor !!!!!!!”

  

Soğuk havaya rağmen keyif aldığımız, birlikte hoşça vakit geçirdiğimiz bir futbol akşamını daha geride bıraktık.

 

Havaların iyileşmesi ile birlikte daha keyifli olacağını umduğumuz  maçlarda buluşmak üzere sevgiyle kalın…

                                                                                                             Site Yönetimi  Not:Halı saha değişikliğinden memnun olmayan, yine eski sahaya dönmek isteyen yada bir başka halı saha ayarlama düşüncesinde olan dostlarımızın  fikirlerini paylaşmalarını bekliyoruz.
Yorumlar - Yorum Yaz
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240