• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret176841
ATATÜRK KÖŞESİ
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

27.Hafta Yorumu

Geçe hafta sakatlanan Kalecimiz Ayhan YAVAŞÇA ile Futbol maçlarının bilinen defans-forvet-orta saha-santrfor gibi terimlerine yeni bir terim (Santrabek:Karşı kale önünde bekleyen adam ) ekletme çabası içinde olan Yılmaz FINDIK’ın sakatlıklarından dolayı ve diğer arkadaşlarımızın mazeret bildirmelerinden dolayı katılamadıkları 27. hafta maçımızda kadro tamamlama telaşımıza sakat sakat oynayarak katkı sunan Faruk ARABACI,Adem ARABACI ve Kadrican TÜKENMEZ’e yürekten teşekkür ederiz..(Teşekkürün geldiği yere dikkat edelim Please :)))

 

İlyas TÜFEKÇİ : Her hafta olduğu gibi yine muhteşem kurtarışlarını izledik.Kutluyoruz.

 

Bülent GÜNDÜZ : Özel seyirci ile geldiği maçta fanatik seyirci kızının maç boyunca süren tezahüratlarından heyecanlanmış olsa gerek önceki haftalara göre daha tutuk bir maç sergilediğini gözledik..

 

Cem TÖRE  : Maç boyunca en çok koşanlardan biriydi,Oyun içinde öncelikli olarak rakibini kollayan futbol anlayışından dolayı ayrıca tebrik ediyoruz.

 

Tamer SERHATLİ : Her yorumumuzda bu hafta daha iyiydi dediğimiz Tamer Serhatli için yine aynı şeyi söylüyoruz.Bu hafta  daha iyiydi…Özellikle Tamer CENGİZ in oyunda olmaması sebebi ile baskı altında olmadan oynama şansını iyi değerlendirdi. J

 

Ahmet SEZGİN : Söylenecek Fazla şey yok..Top hakimiyeti iyi,pas dağıtımı ve şutları iyi..Daha ne olsun ki..Bizim takıma biraz fazla mı geliyor ne :)

 

Erhan TABAKOĞLU : Tamer CENGİZ’in “ben daha önce hiç profesör ile top oynamamıştım abi” diye takıldığı dostumuz.Futbolculuğu Akademik kariyerinin gölgesinde kalıyor sanki..Sahanın en çok koşanlarından biri..Kutluyoruz

 

Yalçın ATAY : Süper Enerji..Sahada basmadığı yer kalıyor mu bilmiyoruz…Aşçı kalecimiz ile maçlarımızın başından beri süre gelen didişmeleri aynı takımda olduğu maçlarda durgunlaşıyor..beklentimiz o ki Yalçın ATAY  bir gün “sana gol atmazsam rahat edemiyorum”diyerek dönüp kendi kalesine gol atacak J

Kadrican TÜKENMEZ : Joker kalecimiz..Sessiz sakin kişiliği maçlara da yansıyor.maç boyunca ağzından tek bir kelimenin çıktığını duymuyoruz..

 Halil EMİR : Her maç aynı performans.İlerlemiş yaşına rağmen müthiş bir enerji…Taş gibi defans… kutluyoruz 

Ahmet ERSAÇMIŞ : Bir istikrar abidesi daha..her maç aynı performans..yaşça genç olması da avantaj tabii..Bu hafta ısınmadan topa vurma gafletinde bulunmasını bedelini ağır ödedi maç boyunca seke seke oynadığını gözledik.

 

Adem ARABACI : Kadro kurma sıkıntısı çektiğimiz her hafta maçlarımıza dahil olan Joker oyuncumuz.Katılımı ve temiz futbolu için teşekkür ediyoruz.

 

Faruk ARABACI : Perşembe geceleri kendi takımları ile yaptığı maçta sakatlanan dostumuz sakat olduğu halde kadromuzu tamamlama özverisinde bulunduğu için teşekkür ediyoruz.O muhteşem sol ayağı ile adrese teslim pasları ve gol vuruşlar maça ayrı bir seyir zevki veriyor.

 

İsmail AKSU  : Maçlarımızda en fazla oynayan oyunculardan biri..İstikrarlı oyun yapısı ve enerjisi ile oyuna bir anda hareket getirebilen özelliği ile her takım için lazım bir oyuncu…her hafta olduğu gibi yine takımını sürükleyen bir oyuncu oldu.

 

Yücel AYTEKİN : Maçlarımıza geç dahil olan  Yücel dostumuzun maçlardan büyük keyif aldığını hep birlikte gözlüyoruz.Futbol olarak her hafta daha dirençli bir hal aldığını ve daha iyi olduğunu söylemek mümkün,terbik ediyoruz.

 

Ve seyircilerimiz…Maçlarımızı istisnasız her hafta izleyen İsmail KIYICI ve vakit buldukça izleyen Hayrettin ÖZFİDAN ve Eşi ile Bülent GÜNDÜZ’ün eşi ve Kızı,İsmail AKSU'nun eşi ve Oğlu,Erdem ERSAÇMIŞ,Geçen hafta bacağından sakatlanan ve  maçı kalede tamamlamak zorunda kalan Santrabek Yılmaz FINDIK ve eşi maçımızı izlediler.Maçlarımıza daha çok seyircinin ilgi göstermesini diliyoruz..

 

Not : Sakatlığı sebebi ile maçta yer alamayıp maçı izleyen Yılmaz FINDIK’ın maçtan sonra her oyuncuya ayrı ayrı “özel seni izlemek için geldim” demesi.Diğer izleyiciler tarafından “Bu iş Ergün ÖNAY’ın herkese TEK DOSTUM demesine benzedi” şeklinde yorumlandı.

www.edirne84.comSite Yönetimi
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476