• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret186222
ATATÜRK KÖŞESİ
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

2022 KEŞAN

13 GELENEKSEL BULUŞMAMIZIN ARDINDAN

06.08.2022

Kocaman Ailemizin 13. Geleneksel Buluşması 06.08.2022 tarihinde Keşan’da sevgili dostlarımız Emel&Mustafa PEHLİVANOĞLU’nun bahçesinde gerçekleşti.

AFİŞİMİZİ ASMAK İÇİN BÜYÜK GAYRET GÖSTEREN OSMAN DOSTUMUZU ALKIŞLAYARAK BAŞLIYORUZ.


Buluşmayı en çok özlediğini kolaylıkla gözlemlediğimiz Osman ÇELİK dostumuz ve eşinin sabah 10:00 ‘da bir tepsi börek ile mekana ulaşmaları ile buluşma erken başladı. Ve ilan edildiği gibi tüm dostlar saat 15:00 ten sonra yavaş yavaş mekana ulaştı. Bu yl aramızda sevgili dostumuz Cemil ÇINAR ve eşi Vildan hanım da vardı.

Organiztör neden geç kaldı şeklindeki sataşmalara Organizatörün cevabı vardı elbette… PEYNİRİ BURADAN AL,SUCUĞU ŞURADAN AL , KÖFTEYİ BUARDAN AL , MEZELERİ SONERİN YERİNDEN AL DERKEN sesiniz çıkmıyordu….

Buluşmalarımızın klasiği EŞLİ BATAK…. EŞLİ BATAK İle özdeşleşen Zorro dostumuz aramızda olmadığı için elimiz kağıt destesine gitmedi desek doğru olacak…

 

Yemek muhteşemdi… Osman ÇELİK’in müthiş mühendislik hesabı ile kişi başı yarım kg dam fazla köfte-sucuk yemek zorunda kalmamızı saymazsak gerçekten MUHTEŞEM bir yemekti…

Yemekte Müzik detayını da atlamayan Emel&Musatafa Çiftine tekrar teşekkür ediyoruz.

Gece boyunca bir aksaklık olmasın diye başında madenci feneri ile oradan oraya koşturan güzel yürekli adam Mustafa dostumuza ayrıca teşekkür ediyoruz.


Son yıllarda yaşlılık aylığı almaya hak kazanan dostlara plaket töreni geleneğini yine sürdürüyoruz, Pandemi sebebi ile buluşmalarımıza  ara  verdiğimiz 2 aylık süreçte YAŞLILIK aylığı almaya hak kazan 7 dostumuza plaketleriniz veriyoruz. Burada YAŞLILIK AYLIĞI diye altını çizerek yazıyoruz zira 2018 de plaket verdiğimiz dostlarımıza YAŞLILIK AYLIĞI anonsu yaptığımız bu defa EMEKLİLİK diyerek bu yıl plaket alanları kayırdığımız tenkidini aldık.

Bu cümlenin altına 2019 (12.buluşma ) yazımızdan bir paragrafı da almayı borç biliyoruz…

“ Son yıllarda yaşlılık aylığı almaya hak kazanan dostlara plaket töreni bu yıl sevgili dostumuz Levent KOR için yapıldı Plaketi part of EFSANE adlandırması ile klişe haline gelen Ergün ÖNAY dostumuz verirken 30 yıllık meslek hayatına saygıyı sevgili eşi Nuray KOR bu fotoğraf ile simgeleştiriyordu.”  (bu cümleyi buraya neden aldık bilen biliyor.)
Buluşmalarımızın en küçük ama en istikrarlı  katılımcısı Eloş kızımız her buluşmada olduğu gibi yine Emel teyzesi ile keyifli vakit geçiriyor...Gece hotelde konaklayan dostların kahvaltıda verdikleri bu poz ile buluşmaya son veriyoruz..Bize muhteşem bir gece yaşatan Emel & Mustafa dostlarımıza tekrar teşekkür ediyor ve buluşma sonrası yorgun alttıkları bu güzel anı sizlerle paylaşıyoruz.
VEEEE KOCAMAN AİLE FOTOĞRAFIMIZ....... KOCAMAN AİLE FOTOĞRAFINDAN SONRA ESAS KIZANLAR AYAKTA.. GELMELER DİZ ÇÖKER FOTOĞRAFI...

14.GELENEKSEL BULUŞMAMIZDA GÖRÜŞMEK ÜZERE…

Not: Buluşmaların yoğun düğün trafiği sebebi ile MAYIS ayına alınması planlanmış ancak bu yıl ramazan ayına denk geldiği için 14.buluşma ile beraber buluşma tarihi MAYIS AYININ SON HAFTASI olarak belirlenmiştir. Bu NOT 2019 BULUŞMA YAZISINDAN ALINMIŞTIR.

SİTEMİZİN HESAP ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ

BULUŞMALARIMIZA KATILIM LİSTELERİ İÇİN 
TIKLAYINIZ

Kategoriler
Saat
Hava Durumu
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466