• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret185447
ATATÜRK KÖŞESİ
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

26.Hafta Yorumu

Sevgili dostum Yücel AYTEKİN ile sonradan dahil olduğumuz maçlarda bu hafta bizim için 4. hafta,genel olarak maçların 26. haftasıydı.

 

İlerlemiş yaşımıza rağmen yıllar sonra tekrar futbol oynuyor  olmak, hem de yıllardır bir araya gelmemiz rastlantısal olan lise arkadaşlarım ile programlı bir şekilde her hafta görüşüp futbol oynamak başka bir keyif..

 

Yenme yenilme hırsından uzak tamamen birlikte keyifli vakit geçirmeye endeksli maçlardan büyük keyif aldığımı ve bu kadroya daha önce dahil olmadığım için büyük üzüntü duyduğumu bilmenizi isterim.

 

Bu tür uzun soluklu organizasyonların mutlak surette birilerinin takip ve kontrolü altında olması gerektiğini en iyi bilenlerden biri olduğumu düşünüyorum.Görüyorum ki Yılmaz FINDIK kardeşim o kadar işinin arasında  maç kadrolarının ve yorumlarının internet sitesinde yayımlanmasını sağlaması ayrıca  e-mail ve SMS ile bilgilendirmesi ve en önemlisi son anda maça gelemeyeceğini bildirenlerin yerine yeni oyuncular bulmayı başarması gerçekten önemli ölçüde gayret gerektiren bir durum.Bu açıdan kendisini özellikle kutluyorum.

 

Maç yorumu niyeti ile başladığım yazı yıllar sonra çocukluk arkadaşlarım ile birlikte futbol oynamanın tarifsiz mutluluğundan olsa gerek kendiliğinde farklı bir boyuta gitti…

 

Gelecek haftalarda tamamen futbola dayalı bir yorum yapma sözü ile maçta ters gelen bir top sebebi ile elinden hafif bir sakatlık geçiren kalecimiz Ayhan YAVAŞÇA  ile maç esnasında bacağında çekme oluştuğu için maçı kalede tamamlamak zorunda kalan Yılmaz FINDIK kardeşime geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

 

Ahmet SEZGİN

Edirne Lisesi 1983  


Yorumlar - Yorum Yaz
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240