• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret176840
ATATÜRK KÖŞESİ
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
lise

10.Hafta Yorumu

10.Hafta Yorum.. 

9 Haftalık sakatlık sürecinden dönen Yalçın ATAY’ın yapacağı planlanan 10.hafta yorumunu Yalçın ATAY’ın sakatlığını !!!!!!!!!!!!! bahane ederek yapamamasına sitemizin daimi takipçileri “Bu adam neresinden sakatlandı ki   iki satır yazmasına da mani bir durum ortaya çıktı” şeklinde takılmadan edemediler.

 

Maçın yorumu…

Turuncu Takım : 9 haftalık aradan sonra aramıza dönen Yalçın ATAY’ın  hızlı bir dönüş yaptığı maçta yine Tamer CENGİZ in iyi yönlendirmesi, Uğur KÖSE ve Aycan ÖZENÇ’in teknik üstünlüklerine Bülent GÜNDÜZ ve  Ferat EMİR’in garantici futbol anlayışı ve İsmail AKSU’nun mücadeleci oyun tarzı eklenince sonuç önceki haftalardan farklı olmadı.

 

Mavi Takım : Haftalardır Ersaçmış kuzenlerin eksikliğini hisseden mavi takımda Cem TÖRE Erdal UYGUN ve Halil EMİR den oluşan defansın mücadeleci yapısı forvet hattının üst üste kaçırdığı goller sonucunda  demoralize olması (kelimeye dikkat!!!)  ve farklı bir skor.Maçın ikinci yarısının ortalarında sakatlanan Halil EMİR in maç yarım kalmasın diye maçı kalede tamamlayarak gösterdiği özveri için kendisine teşekkür ediyoruz.

 

Sonuç : Haftalar önce Erhan Hocamızın önerisine uymamakla hata ettiğimizi düşünüyoruz.Takımları her hafta karıştırmak lazım yoksa gereksiz bir rekabete ve dolayısı ile oyunun sertleşmesine sebebiyet verir demişti…Hocamız haklı çıkmadan önerisine uysak iyi olacak gibi geliyor.

 

Sevgilerimizle

 Site Yönetimi
Yorumlar - Yorum Yaz
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
MEVZUAT
<!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Basla –> <!– Alomaliye.com Guncel Mevzuat ve Ekonomi Kod Bitti –>
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476